Naturalna henna dla Twoich brwi

Nie trzeba przeprowadzać żmudnych badań naukowych, żeby wiedzieć, że ciemne brwi to duży atut kobiecej urody. Nie tylko podkreśli ostrość Twojego spojrzenia, ale sprawi, że będziesz przyciągała innych swoim wzrokiem.

I to bez zmrużenia okiem 😉

Dlatego proponujemy bezpieczny zabieg henny, po którym nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Naturalne farbowanie brwi trwa nie więcej niż 15 – 30 minut, a efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. W ofercie posiadamy kilka różnych metod wykonywania zabiegu – należą do nich henna z użyciem proszku lub żelu.

Pełna kosmetyka brwi Ożarów Mazowiecki

Przeprowadzamy zabiegi hennę oraz dodatkową regulację brwi i rzęs. W ten sposób można jeszcze bardzie podkreślić wygląd oprawy oczu i nadać brwiom odpowiedni kształt oraz kolor. W trakcie tej czynności wykonujemy dokładne odkażanie i odtłuszczanie łuku brwiowego.

Następnym krokiem jest nałożenie henny w wybranym kolorze. Jego intensywność zależy od oczekiwań naszej Klientki. Po kilkunastu minutach zmywamy hennę za pomocą wacików i możemy zabrać się do regulacji rzęs. Wybór metody korygującej brwi jest w pełni opcjonalny.

Zabiegi henny dla brwi oraz rzęs – cennik:

Henna rzęs 30 zł

Henna brwi + regulacja 40 zł

Henna rzęs i brwi + regulacja 50 zł


  • Czy zabieg henny może powodować uczulenie?

Henna to naturalny komponent uzyskiwany z liści lawsonii. Zawartość witamin i minerałów sprawia, że ten składnik dobrze wpływa na wygląd skóry. Jednocześnie każdy preparat może powodować alergię, dlatego zachęcamy do próby uczuleniowej przed wykonaniem zabiegu.

  • Czy można stylizować dowolny kolor brwi?

Wybór koloru jest do dyspozycji każdej Klientki. Jednocześnie warto zawsze skonsultować stylizację przed wykonaniem zabiegu henny. Niekiedy warto poeksperymentować, aby sprawdzić, która barwa jest dla nas najlepsza.

  • Jakie metody służą do regulacji brwi?

Regulacja brwi to zabieg dostosowywany do konkretnych potrzeb każdej Klientki. W zależności od zagęszczenia włosków czy wrażliwości na ból proponujemy użycie pęsety, nitkowanie lub nakładanie wosku.

  • Czy henna jest w pełni bezpieczna dla skóry?

Zabieg henny wykonujemy w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Dzięki wysokiej jakości preparatów i zachowaniu sterylności gwarantujemy bezpieczeństwo podczas zabiegu. Zachęcamy również do skorzystania z próby uczuleniowej przed pierwszym wykonaniem usługi.

  • Czy można samodzielnie malować się po zabiegu henny?

Jest to jak najbardziej możliwe. Jednak zawsze warto uważać z preparatami, które mają tłustą konsystencję, ponieważ mogą powodować szybszą utratę pigmentu z henny.

  • Jaka jest trwałość zabiegu henny?

Trudno jednoznacznie ocenić długość utrzymywania się preparatu w każdym przypadku. Zależy to głównie od kondycji włosów, pielęgnacji skóry oraz naturalnych predyspozycji. Przyjmuje się, że efekt po zabiegu henny utrzymuje się przez 2-3 tygodnie.

  • Kiedy warto wykonać zabieg henną?

Zabieg służy poprawieniu wyglądu oprawy oka. Henna jest również polecana dla włosów siwych, przerzedzonych lub pozbawionych koloru. Dla wzmocnienia efektu zabieg warto powtarzać co 2- 3 tygodnie, jednak zależy to też od indywidualnych potrzeb i od typu urody.