Laserowe usuwanie owłosienia – Ożarów Mazowiecki

Laserowe usuwanie owłosienia należy do najnowocześniejszych technik depilacji, stosowanych w moim gabinecie. Tzw. epilacja stanowi jednocześnie jedną z najskuteczniejszych metod, której działanie opiera się o mechanizm selektywnej fototermolizy. Cykl zabiegów prowadzi do długotrwałego zmniejszenia liczby włosów.

Zadowalające efekty usuwania laserem owłosienia w krótkim czasie

Depilacja laserowa wykonywana w moim gabinecie w Ożarowie Mazowieckim wykorzystuje zjawisko absorpcji promieniowania przez tzw. melaninę. Wspomniany barwnik jest odpowiedzialny za m.in. zabarwienie włosów i skóry. Na skuteczność epilacji wpływa m.in. karnacja. Jaśniejsza skóra przekłada się na zwiększoną skuteczność zabiegu. Ciemniejszy odcień włosów również pozwala na uzyskanie bardziej zadowalających efektów.

Dlaczego warto skorzystać z laserowego usuwania owłosienia?

  • długotrwałość zabiegu
  • redukcja owłosienia bez podrażnień
  • bezbolesność
  • gładka i piękna skóra po depilacji

Ilość wykonywanych zabiegów laserowego usuwania owłosienia

Moim Klientkom z Ożarowa Mazowieckiego zalecam kilkukrotne powtórzenie depilacji laserowej, najczęściej w odstępach co 4-6 tygodni. Światło lasera oddziałuje wyłącznie na włosy w fazie wzrostu, wobec czego wspomniany okres jest niezbędny w celu uzyskania zadowalających efektów. Podczas pojedynczego zabiegu usuwane jest od 20 do 30 procent włosów. W związku z tym już po pierwszej wizycie widoczne są efekty depilacji laserowej.

Zazwyczaj wykonywane jest od 4 do 7 zabiegów epilacji laserowej, co pozwala na skuteczną redukcję do aż 90 procent włosów. W celu podtrzymania efektów zalecane są tzw. zabiegi podtrzymujące – co około 6-12 miesięcy.

Usuwanie blizn – Ożarów Mazowiecki

Laserowe usuwanie blizn świadczone w moim gabinecie należy do najskuteczniejszych technik tego rodzaju. Wykorzystuję tzw. laser frakcyjny, pozwalający na redukcję efektów gojenia ran przy minimalnym bólu i ryzyku ewentualnych powikłań.

Technika laserowej redukcji blizn stanowi technikę nieinwazyjną, przeważając tym samym nad konwencjonalnym zabiegiem operacyjnym. Z tego względu Klienci mogą prędko powrócić do pełnej sprawności.

W czasie zabiegu usuwania blizn wywoływana jest koagulacja uszkodzonej tkanki oraz następna stymulacja w kierunku utworzenia zdrowej skóry. Dodatkowym atutem zabiegu wykonywanego w moim gabinecie jest bezbolesność całej procedury.

Usuwanie przebarwień – Ożarów Mazowiecki

W gabinecie wykonywane jest również specjalistyczne usuwanie przebarwień laserem. Podczas zabiegu rozbijana jest zgromadzona melanina na drobne cząsteczki, które w następnym kroku złuszczają.

Przyczyny powstawania przebarwień są często stuprocentowo naturalne, niezwiązane z żadnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Tzw. plamy pigmentacyjne są jednak często zjawiskiem problematycznym ze względów estetycznych. Laserowe usuwanie przebarwień wykonywane w naszym gabinecie jest jednym z najlepszych rozwiązań, gwarantujących trwałe usunięcie śladów na skórze.

Zabieg usuwania przebarwień jest nieinwazyjne i w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowym atutem jest bezbolesność całej wizyty oraz zerowy okres rekonwalescencji. W związku z tym na zabieg można się zdecydować nawet bezpośrednio przed wyjazdem na wakacje bądź ważną uroczystością rodzinną.

W czasie zabiegu wykorzystywany jest laser erbowo-yagowy oraz neodymowo-yagowy. Przegrzanie komórek powoduje obkurczenie oraz następne zamknięcie naczynek.

Pozostaje do Twojej dyspozycji w Ożarowie Mazowieckim

W przypadku pytań związanych z laserowym usuwaniem owłosienia, blizn bądź przebarwień – zapraszam do kontaktu! Pomogę w dobraniu najlepszej usługi i rozwianiu ewentualnych wątpliwości. Indywidualnie podchodzę do każdego problemu, przedstawiając zalety i przeciwwskazania poszczególnych zabiegów.